admin

Administrator
Yönetici
Mesajlar
288
Tepkime puanı
0
İzleyicileri ile Pazartesi günlerinde buluşan Safir dizisi, Pazartesi günlerinde ekranlara renk katmaya ve izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor! Pazartesi günlerinde ekranlarda sevenleri ile buluşan Safir dizisinin merakla beklenen yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Sizler için Safir dizisinin merakla beklenen 22. bölüm fragmanını internet sitemiz üzerinden yayınladık. Bu sayede internet sitemiz üzerinden heyecanla beklenen Safir dizisinin yeni bölüm fragmanlarına ve ön izleme sahnelerinide kolaylıkla ulaşmanız mümkün hale geldi! Siz de şimdi internet sitemiz üzerinden yayınlanan Safir dizisinin fragmanlarına ve ön izleme sahnelerini kolaylıkla ulaşabilir ve dilediğiniz zaman izleme keyfini yakalayabilirsiniz.

Safir 22.bölüm 3.fragmanı yayınlandı! Safir dizisi yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. İşte Safir 22.bölüm 3.fragmanı;

 

Marinajox

New member
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Доброго времени суток.
Ваш форум мне показался очень привлекательным и перспективным. Хочу приобрести рекламное место для баннера в шапке, за $1500 в месяц. Оплачивать буду через WebMoney, 50% сразу, а 50% через 2 недели. И еще, адрес моего сайта https://2612.by/ - он не будет противоречить тематике?
Спасибо! Напишите о Вашем решении мне в ПМ или на почту shinaminsk2015@gmail.com
 
Üst